Terugblik op het Symposium De Nieuwe WRM

Op 12 oktober kwamen meer dan 500 rijschoolprofessionals samen voor Symposium De Nieuwe WRM. In het NBC Congrescentrum in Nieuwegein stonden we stil bij de toekomst van ons vak en de veranderingen die eraan komen.

Het werd een dag vol inzichten, kritische vragen en waardevolle gesprekken met rijinstructeurs uit het gehele land en experts uit de branche. Bovenal was er veel betrokkenheid. Want De Nieuwe WRM raakt iedereen in de rijschoolbranche: van rijinstructeurs en rijscholen tot opleiders en andere betrokken organisaties.

 

Samen in gesprek over de toekomst

Tijdens het symposium deelden vertegenwoordigers van onder meer het CBR, het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, IBKI en BOVAG hun kennis en inzichten. Ook was er ruimte om vragen te stellen en ervaringen uit de praktijk te delen tijdens het panelgesprek.

Die gesprekken lieten zien hoeveel er leeft in de branche. De veranderingen roepen vragen op, maar bieden ook kansen om samen te werken aan de toekomst van het vak.

Bekijk de aftermovie

Een bijzondere middag, samen georganiseerd

De grote opkomst, de betrokkenheid in de zaal en de gesprekken tijdens de pauze en het netwerken maakten het symposium tot een bijzondere dag. Bezoekers, sprekers, partners en organisatoren droegen daar allemaal aan bij. Dus ook jullie: bedankt voor je deelname en inzet tijdens deze dag. We kijken met trots terug op wat we samen hebben neergezet.